Cephe Reklam Kaplama

/Cephe Reklam Kaplama

Cephe Reklam Kaplama

Cephe Reklam Kaplama

Cephe Reklam Kaplama Reklam sektörü, en az maliyet ve işgücü ile en çok insana ulaşma gayesini taşımaktadır. Bu maksatla birçok farklı tanıtım metni ya da baskısı, farklı sahalarda reklam edilmektedir. Araç kaplama, dış mekân ya da iç mekân baskıları gibi unsurlar, reklam sektörünün kullanım sahalarından sadece birkaçıdır. Bir diğer önemli saha çalışması ise cephe kaplamadır.

Cephe Reklam giydirme olarak da adlandırılan bu sistem, binaların dış yüzeylerine özel teknik ile hazırlanmış reklam ya da tanıtım öğeleri ile kaplamak anlamına gelmektedir. Bu kaplamalar sadece metin şekliyle olabileceği gibi, aynı zamanda farklı renkler kullanılarak hazırlanmış görsel materyalde olabilmektedir.

Cephe Reklam kaplama, binanın muhtelif bölgelerine yapılabileceği gibi; eğer zemin camsa bu bölgeye de değişik çalışmalar yapılabilmektedir. Cam bölgelere genellikle one way vision tekniği ile hazırlanmış tanıtım baskıları kullanılmaktadır. Ayrıca folyo baskılar da bu bölgelerde kullanılmaktadır. Fakat binanın dış cephesi cam değil de, normal bir bölge ise bu kısımlara mesh tekniği ya da vinil / branda malzemesi kullanılabilmektedir.

Tüm bu malzemelerin kalite, kullanışlılık ve dayanıklılık özellikleri farklıdır. Dolayısı ile fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ancak dış mekân dijital baskı ürünlerinde size en uygun ürünü seçmek için muhakkak bir uzman yardımı almalısınız. Saha etüdü, görsel materyallerin tasarımı ve uygulanması gibi konular oldukça önemlidir. Tüm bunlar, aynı zamanda reklamın dış cepheye uygulanmasını da etkileyeceğinden ötürü iyi hesaplanmalıdır.

Sektördeki aktif öncülüğümüz gereği dijital baskının her aşamasında sizlere kaliteli çözümler sunan Maximum Tanıtım, birçok ürün ve hizmette de en iyi fiyatı garantilemektedir. Web sitemizi inceleyerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, 0212 283 99 77 numaralı telefondan da müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

By | 2016-12-16T21:31:34+00:00 Aralık 16th, 2016|Genel|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment