Fuar Stand Sistemleri

/Fuar Stand Sistemleri

Fuar Stand Sistemleri

Fuar Stand Sistemleri

Fuar Stand Sistemleri  Global dünyanın getirmiş olduğu tanıtım organizasyonlarından biri de fuarlardır. Fuarlar, aynı ya da benzer iş sahaları ile ilgili firmaların çalışmalarını, ürünlerini ve hizmetlerini halka sunmayı amaçlayan organizasyonlardır. Bu organizasyonlar hem tüketiciler hem de üreticiler için oldukça önemlidir. Fuarlarda tanıtım yapan üretici firmalar da bu organizasyona iyi çalışmak zorundadırlar. Bu çalışmanın içerisinde en önemli unsur olarak fuar standı gelmektedir.

Fuar standı, fuarın açık olduğu müddetçe firmanızın kullandığı bir mekân olarak tanımlanmaktadır. Bu mekânda tüm ofisiniz, personeliniz, tanıtım ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinize bilgi verecek oturma alanlarınız olmaktadır. Kısacası bir fuar standı, firmanızın showroomudur. Dolayısı ile fuar stantlarının kaliteli, gösterişli ve müşteri tarafından önemsenecek düzeyde olması gerekmektedir. Bu, firmanız açısından oldukça önemli bir durumdur.

Fuar stantlarının birçok çeşidi bulunmakta ve fiyatları da bu nispetle değişkenlik göstermektedir. Maksimum Tanıtım olarak biz, birçok fuara katılım sağlamış ve bu fuarlara katılım sağlayan diğer firmalar için de fuar stand üretmiş bir kuruluşuz. Fuar dönemlerinde firmanızın ihtiyaç duyduğu standı en iyi şekilde tespit edebilmek adına fizibilite çalışmaları yapmakta ve çalışmalarımızı o şekilde ifa etmekteyiz.

Fuar stantları, genel olarak iki türlüdür. Modüler fuar standı belli ölçülerde üretilerek demonte hâline getirilmiş parçalardan oluşmaktadır. Böylece fuar sonunda toplanıp, başka bir etkinlik için de kullanılabilir özellikleri bulunmaktadır. Ancak ahşap olarak üretilen fuar stantları tek kullanımlıktır. Böylece fuar sonrasında işlevini yitirmiş olacaktır. Ancak bittabi bu tür stantların işlevsel olan parçaları alınıp, başka bir uygulama için de kullanılabilir. Bu ve diğer stand türlerimiz hakkında bilgi almak için 0212 283 99 77 numaralı telefonumuzu arayarak çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Maksimum Tanıtım ile doğru bir tanıtım fırsatını yakalamayı kaçırmayın.

 

 

By | 2016-12-18T02:27:22+00:00 Aralık 18th, 2016|Genel|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment