Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2016-12-14T10:58:28+00:00

Maksimum Tanıtım Reklamcılık San. Tiç. Ltd. Şti.

Maksimum Tanıtım Reklamcılık, 2007 yılından itibaren faaliyetlerine Seyrantepe de bulunan Atölyemizde üretimine devam ediyor. Sürekli gelişen reklam mecralarına yenilikçi yaklaşımlarla ve yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak, müşterilerimiz için yeni değerler yaratma misyonumuzu simgeliyor.

Maksimum Tanıtım Reklamcılık, günümüzün yoğun rekabet koşullarında sürekli bir değişim süreci yaşayan kuruluşlara, bu süreçte en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim sistemlerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak uçtan uca çözüm ve hizmetler sunar. Farklı sektörlere özgü metodolojileri ve sunduğu entegre çözümlerle; kuruluşlara, verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunan Maksimum Tanıtım Reklamcılık, sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır; her zaman ve her yerde müşteri odaklı olmayı ön planda tutar. Gerek müşterileriyle gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen İnnova, profesyonelliğinden ve inandığı etik standartlarından hiçbir zaman ödün vermez.

Önceliklerimiz

Memnuniyetiniz, bizim için herşeyden önce gelir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle, sizlere en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.
Kalite, hiçbir zaman taviz vermeyeceğimiz en önemli değerlerimiz arasındadır.
İşinizi kendi işimiz gibi sahipleniyoruz. Kaliteden taviz vermeden en hızlı şekilde çalışmalarınızı teslim etmek en büyük önceliklerimiz arasındadır.
Sizler için en kaliteli hizmeti, tam zamanında ve en uygun fiyat ile sunmak önceliklerimiz arasındadır.

Öne çıkan hizmetlerimiz?

Dijital Baskı 100%
Stand Hizmetleri 99%
Tabela 98%
Araç Kaplama 97%

Baskı Makinelerimiz

Vutek 5330
Vutek 5330
Dış mekan baskı makinamızla 5 metre eninde sonsuz baskılar basabilir sahne, fuar stand cephe kaplama işlerinizde sorunsuz kaliteli baskı sunarız.
Maxima GT
Maxima GT
Maxima GT dış mekan baskı makinamız 1440 dpi baskı kalitesi ile eco solvent mürekkebi ile çevreye duyarlı fotoğraf kalitesinde baskı avantajı sunar.
HP 5500
HP 5500
Hp makinamız poster baskılarınızda duratrans baskılarınızda dünyadaki en iyi baskı kalitesini sunan baskı makinasıdır. Su bazlı olup kesinlikle sağlığa zararsız mürekkep kullanılmaktadır rahatlıkla ofis ve evinizde kullanabilirsiniz.