Işıklı Tabela

//Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Firmalar ve kuruluşlar için öncelikli tanıtım materyalleri hiç şüphesiz tabelalardır. Tabelalar, firmanın ürün ve hizmet portföyünü en kısa yoldan en fazla insana tanıtmak için ideal bir sistemdir. Hâl böyle olunca tabelaların daha şatafatlı ya da ilgi çekici olması da kaçınılmaz durumdadır. Bu nedenle reklam sektörünün geliştirdiği tabela türlerinden biri de ışıklı tabela ürünleridir.

Işıklı tabelalar, müşterilerinizin daha çok ilgisini çekmek için tasarlanan spesifik ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde karmaşık ve renkli ortamlarda bile firmanız ya da kuruluşunuzun tanıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu tür tabelalar genellikle alüminyum kasalardan oluşmaktadır. Işıklı tabelaların çevresi alüminyum ile kaplanmakta ve demir madeni aracılığıyla da tabelanın iskelet sağlamlığı artırılmaktadır. Bundan sonraki ışıklı tabela işlemi ise, aydınlatma işlevi için geçerlidir. Bu tür tabelaların aydınlatma hüviyeti kazanması için ya led sistemleri döşenmesi gerekmekte ya da floresan lambalar kullanılmaktadır. Işıklı tabelaların dış bölümleri, müşterinin istediğine göre farklı biçim ve özelliklerde olabilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen ışıklı tabelaların kullanım süresi, hangi konumda kullanıldıklarına bağlı olarak değişkelik gösterebilir. Ancak bakımları ve temizliği doğru bir şekilde yapıldığı sürece, kullanımına uzun süre devam edileceğini söylemek mümkün.

Işıklı tabelalar, daha işletmelerin yoğun olduğu ve karmaşık tabelaların hâkim sürdüğü dış mekânlarda kullanılabilir. Böylece aydınlatma özellikleri bir işlev olarak görevini yapar ve daha çok insana ulaşmayı sağlar. İnsanlar, bu ilgi çekici ışıklı tabelalar vasıtasıyla tanıtım unsurunun başarılı olmasını sağlarlar.

Maksimum Tanıtım olarak biz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hem ışıksız hem de ışıklı tabela türünde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 283 99 77 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

By | 2016-12-18T02:13:56+00:00 Aralık 18th, 2016|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment