Örümcek Stand

//Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek Stand reklam tanıtım sektörünün önemli bir aracı da display sistemleridir. Display sistemleri, birçok farklı çeşit ürünleri sayesinde size en uygun tanıtımı sağlamaktadır. Bu sistemlerden biri de örümcek stanttır.

Örümcek stantlar, birçok etkinlik ve organizasyon için kullanılabilen bir tanıtım mekanizmasıdır. Ancak genellikle fuar ya da seminer etkinliklerinde kullanılmaktadır. Özel olarak hazırlanmış bir çeşit display stanttır. Bu tür stantları özel kılan ise, kolayca taşıma özelliğine sahip olan çantalarıdır. Böylece her türlü etkinliğe kolayca götürülüp monte dilebilmektedir. Bu sitemler, dijital baskı aracılığıyla giydirilerek daha etkili bir görünüm sağlamaktadır. Genellikle plastik malzeme ve profil ürünlerinden oluşturulan örümcek stantlar, taşınabilir özellikleri ile oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Örümcek stand ismi ise profillerin açıldığında bu canlı türüne benzemesinden ileri gelmektedir.

Farklı boyutlarda üretilebilmesine rağmen genel olarak yetmiş santimetre genişliğinde panellerden oluşmaktadır. Yüksekliği ise iki metre otuz santimetreyi bulabilmektedir. Bu tür sistemlerin isimlendirilmesi ise orta kısımda bulunan paneller aracılığıyla yapılmaktadır. Gösteriş şekli ise 3×3, 3×2 formuyla kullanılmaktadır. Dolayısı ile istenilen büyüklüğe rahatlıkla erişilebilmektedir.

Örümcek stantlar öncelikle bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. Bu aşamadan sonra görsel materyaller dijital baskı işlemi için hazırlanır. Dijital baskıdan sonra stand için giydirme süreci uygulanır. Bundan sonra örümcek stand hazır hâle gelerek, istenildiği gibi kullanılabilir. Oldukça pratik ve ergonomik kullanımı dolayısı ile sıklıkla bu ürünlerin tercih edildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

By | 2016-12-16T21:40:11+00:00 Aralık 16th, 2016|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment